Нужен документ

Информационный форум Республиканского комитета по лесному и охотничьему хозяйству Автономной Республики Крым

Нужен документ

Номер сообщения:#1  Сообщение КСС Крыма » 29.12.2010, 00:12

Приказ министерства охраны окружающей среды Украины, №30 от 29.03.1994

Он был по вашей линии. Может найдете?
www.kss.crimea.ua
Аватара пользователя
КСС Крыма
 
Сообщения: 1717
Изображения: 650
Зарегистрирован: 18.12.2010, 04:03
Откуда: Simferopol

Re: Нужен документ

Номер сообщения:#2  Сообщение Биолог » 29.12.2010, 01:43

КСС Крыма писал(а):Приказ министерства охраны окружающей среды Украины, №30 от 29.03.1994 г. Он был по вашей линии. Может найдете?

:twisted: а гуглить не как :evil: Зайдите ко мне на сайт там в разделе контакты есть полезные ссылки и хорошая ссылка Нормативные акты Украины и там все есть. :oops:
Но так как мы друзей не бросаем :arrow:
Приказ министерства охраны окружающей среды Украины, №30 от 29.03.1994 г.
:-? Ладно ;)

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО
ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

Н А К А З

N 30 від 29.03.94 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
8 квітня 1994 року
за N 72/281

Про затвердження Положення про єдині
державні знаки та аншлаги на територіях
та об'єктах природно-заповідного фонду
України


З метою посилення охорони територій та об'єктів природно-заповідного фонду, забезпечення інформованості та природоохоронного виховання населення Н А К А З У Ю:

1. Затвердити Положення про єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду України (додається).
2. Управлінню заповідної справи та біоресурсів (Стеценко М.П.) довести Положення до зацікавлених міністерств, відомств, установ та державних управлінь охорони навколишнього природного середовища по Республіці Крим, областях, містах Києву і Севастополю.
3. Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища по Республіці Крим, областях, містах Києву і Севастополю забезпечити контроль за встановленням землекористувачами охоронних та інформаційних знаків, аншлагів затвердженого зразку.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра п.Мовчана Я.І.


Міністр Ю.Костенко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказом Міністерства охорони
навколишнього природного
середовища України від
29 березня 1994 р. N 30

ПОЛОЖЕННЯ
про єдині державні знаки та аншлаги на територіях
та об'єктах природно-заповідного фонду України

РОЗДІЛ 1. Загальні положення

1.1. Державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду складають систему інформаційних та охоронних знаків цих об'єктів, що направлена на інформування населення та природокористувачів про межі заповідних об'єктів, категорію їх заповідання та основні відомості про режим і правила поведінки на природоохоронних територіях.
1.2. Головним завданням встановлення інформаційних та охоронних знаків є забезпечення інформованості та природоохоронне виховання населення, підвищення ефективності роботи природоохоронних установ та організацій.

РОЗДІЛ 2. Основні вимоги до інформаційних
та охоронних знаків

2.1. До числа основних вимог, що ставляться перед системою охоронних знаків, відносяться: інформативність, наочність, одноманітність, естетичність та логічність розміщення.
2.2. Інформативність знаків дозволяє попередити природокористувача про наявність, категорію та межі природно-заповідних об'єктів, про їх підпорядкування. Найбільше інформативне навантаження несуть інформаційні щити, на яких в картографічній та текстовій формі подається максимум відомостей про об'єкт. Інформативність знаків забезпечується також правильним вибором місця їх установлення.
2.3. Наочність - обов'язкова умова охоронних знаків. Вони повинні розміщуватись в місцях найбільш можливої появи відвідувачів, бути помітними на місцевості та певною мірою контрастними за кольором і формою.
2.4. Одноманітність знаків дозволяє виділити їх і розуміти зміст в різних регіонах країни.
2.5. Естетичність знаків передбачає, що вони мають бути художньо виконані і органічно вписуватись в природний ландшафт.
2.6. Логічність розміщення на місцевості має на увазі розстановку знаків там, де вони принесуть найбільше користі.
2.7. До числа основних вимог відносяться також: технологічність, яка досягається простотою виготовлення та установлення на місцевості, доцільність та економічність.

РОЗДІЛ 3. Основні характеристики інформаційних
та охоронних знаків

3.1. Для природоохоронного об'єкту, що має юридичний статус, необхідним інформативним засобом є офіційна вивіска цього об'єкту, яка несе інформацію про його приналежність, категорію та власну назву. Офіційна вивіска має форму прямокутника розміром 620 х 470 мм зеленого кольору з окантовкою. На ній: під Державним гербом - напис "Україна"; назва міністерства, відомства чи установи, у віданні якої перебуває цей об'єкт; власна назва, категорія заповідання; представництво (дирекція, правління, тощо). (Додаток N 1).
3.2. Інформаційно-охоронні знаки несуть інформацію про назву, категорію та основні вимоги охорони території заповідного об'єкту. Встановлюється в місцях входу (виходу) на територію об'єкту, масового руху транспорту (в місцях перетину меж заповідного об'єкту дорогами, стежками, водоймами, поблизу населених пунктів). Інформаційний охоронний знак має форму вертикального прямокутника розміром 841 х 594 мм. На смугастому синьо-жовтому полі зображено зелений щит. На щиті під Державним гербом України напис "Природно-заповідний фонд України". В центрі щита - табличка жовтого кольору, на якій подано повну назву заповідного об'єкту. Під табличкою напис - "охороняється законом". (Додаток N 2).
3.3. Межовий охоронний знак несе інформацію про категорію заповідного об'єкту і служить для визначення його меж. Має форму вертикального прямокутника розміром 420 х 297 мм. За формами і обрисами подібний до інформаційно-охоронного знаку. Власна назва може бути відсутня. Категорія заповідання обов'язкова. Встановлюється вздовж меж природно-заповідної території. (Додаток N 3).
3.4. Інформаційний щит встановлюється в місцях найбільшого скупчення відвідувачів, на оглядових майданчиках, автостоянках, біля адміністративних будов заповідного об'єкту. Інформаційні щити надають максимум інформації про розміри, розміщення, функції об'єктів, правила поведінки, показують рекомендовані маршрути і пункти огляду. Інформаційний щит має форму горизонтального прямокутника розміром 841 х 1189 мм (допускається збільшення розмірів в два рази), жовтого кольору з синьою окантовкою. На щиті подається повна назва об'єкту, його призначення і функції, загальна характеристика, правила поведінки, карто-схема території.
Інформація на щитах подається українською мовою. Поряд з текстом, викладеним українською мовою, може бути вміщено його переклад іншою мовою. Для Республіки Крим може застосовуватись і російська мова. (Додаток N 4).

РОЗДІЛ 4. Виготовлення та встановлення інформаційних
та охоронних знаків

4.1. Матеріалом для виготовлення знаків може бути листовий алюміній, сталевий лист, оцинковане дахове залізо, багатошаровий дикт. Допускається застосування місцевих матеріалів - дерева, каменя, тощо. Розміри листа визначаються форматами знаків.
4.2. Для отримання естетичних і довговічних знаків, які здатні витримати тривалу дію атмосферних опадів, прямих сонячних променів, морозу, спеки, рекомендується використовувати тільки високоякісні масляні фарби, алкідні емалі, тощо.
4.3. Опорами для знаків можуть служити дерев'яні стовпи діаметром не менше 10 см, металеві труби діаметром не менше 50 мм, залізобетонні стовпи шириною профіля 85 мм.
4.4. Висота розташування знака вибирається в залежності від його призначення і розташування на місцевості. Знаки повинні бути віддалені від дротів освітлювальної мережі не менше ніж на 1 м, а від високовольтної мережі не менше ніж на 2,5 м. В межах охоронної зони високовольтних ліній установлення знаків заборонено.
4.5. На судноплавних водоймищах і транспортній сітці розміщення природоохоронних знаків повинно бути узгоджене з навігаційною службою та службою дорожнього руху.
Керуючись Положенням про державну реєстрацію нормативних актів міністерств, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1993 р. N 731 ( 731-93-п ), надсилаємо Вам на державну реєстрацію Положення про єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду України, затверджені наказом Мінприроди України від 29.03.94 N 30.
Прийняття цього нормативного акту передбачає створення спеціальної охоронно-інформаційної та обмежуючої системи знаків для інформування населення та природокористувачів про межі природно-заповідних територій, основні вимоги режиму природокористування, правила поведінки в межах цих територій.
Наявність інформаційних знаків є показником рівня культури в природоохоронній справі, проявом турботи про зберігання і збагачення природи України.
Головним завданням цих знаків є підсилення охорони природи, забезпечення інформованості природокористувачів і населення, підвищення ефективності роботи природоохоронних організацій та установ.

Заступник Міністра Я.МОВЧАН

:oops: пойдет :air_kiss:
Глупая женщина пытается перевоспитать мужчину. Умная - стремится его научить. И только мудрая совершает почти невозможное - она оставляет его в покое.

За это сообщение автора Биолог поблагодарил:
натальяА
Аватара пользователя
Биолог
 
Сообщения: 1585
Изображения: 49
Зарегистрирован: 19.12.2010, 23:58

Re: Нужен документ

Номер сообщения:#3  Сообщение КСС Крыма » 29.12.2010, 01:51

Угу. Спасибо.
А у меня гугль не работает.. ;)
И говорит "на сайт", а где адрес сайта посмотреть? :oops:
www.kss.crimea.ua
Аватара пользователя
КСС Крыма
 
Сообщения: 1717
Изображения: 650
Зарегистрирован: 18.12.2010, 04:03
Откуда: Simferopol

Re: Нужен документ

Номер сообщения:#4  Сообщение Zharov » 23.02.2011, 15:34

а додатки )))
Zharov
 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 23.02.2011, 15:28

Хозяину

Номер сообщения:#5  Сообщение Юрий Иванович » 13.04.2011, 22:11

А хозяину форума "Рескомлес" можно вопрос?

То есть исходя из этого документа если табличка или там щит, или ещё что попало, чего по лесу полно на столбах и деревьях навешено и прибито, не соответствует: "Основнім характеристикам інформаційних та охоронних знаків", то можно на них откровенно игнорировать?
Тогда другой вопрос, а чего они вообще там весят, стращают, пугают, забороняют, объявляют себя чуть-ли не лунными заповедниками, штрафуют всех и за всё, в общем шо попало... Их же лесники видят, и почему то не уничтожают, это наводит на смутные сомнения. А Вы как думаете :?:
Юрий Иванович
 
Сообщения: 30
Изображения: 1
Зарегистрирован: 04.04.2011, 21:47

Хозяину

Номер сообщения:#6  Сообщение Биолог » 13.04.2011, 22:38

Юрий Иванович писал(а):А Вы как думаете :?:

а я думаю просто нужно внимательно читать: Про затвердження Положення про єдині державні знаки та аншлаги на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду України ;) есть ДСТУ по натурным знакам на территории государственного лесного фонда. А тут конкретно спрашивалось о ПЗФ 8-)
Глупая женщина пытается перевоспитать мужчину. Умная - стремится его научить. И только мудрая совершает почти невозможное - она оставляет его в покое.
Аватара пользователя
Биолог
 
Сообщения: 1585
Изображения: 49
Зарегистрирован: 19.12.2010, 23:58

Номер сообщения:#7  Сообщение Юрий Иванович » 13.04.2011, 23:35

Хорошо, а вот такому объявлению есть название, и каким его стандартом регламентировать, ведь оно ж себя заповедным фондом объявляет ;) стало быть штандарт заповедника должен быть со всеми реквизитами
2994998223.jpg
Юрий Иванович
 
Сообщения: 30
Изображения: 1
Зарегистрирован: 04.04.2011, 21:47

Номер сообщения:#8  Сообщение Paganel » 14.04.2011, 19:28

Этот вопрос я задаю уже третий год. Ни ответа ни привета, а щиты и ныне там.
Скаутский ролевой клуб "Земноморье", Днепропетровск, Украина, www.hllab.dp.ua
Аватара пользователя
Paganel
 
Сообщения: 71
Зарегистрирован: 12.01.2011, 17:06
Откуда: Днепропетровск, Украина

Номер сообщения:#9  Сообщение cam+ » 16.04.2011, 04:15

Я, пока, из всего этого понял следующее.
Существуют объеты ПЗФ. Есть открытые для посещения, а есть и закрытые.
Открытие и закрытие тех или иных объектов ПЗФ происходит по неведомым нам причинам.
Можно только догадываться -этот плакат висит, как действующий или остался - когда объект был закрыт?
По идее, должны быть два вида плаката - для "открыт" (без штрафа) и для "закрыт" (со штрафом).
Конечно же, лучше второй вариант. 8-)
Рескомлесу необходимо где-то официально публиковать перечень объектов ПЗФ,
являются ли они открытыми или закрытыми для посещения.

Как в открытых, так и закрытых объектах могут быть маркированные КСС маршруты.
В случае, если Рескомлес принимает решение о введении платных услуг за посещение открытого объекта ПЗФ -
должен быть опубликован порядок и условия такого посещения (оплата, по каким маршрутам проход и т.д).
Ну и плакат на границе объекта должен быть соответствующим.

Пока, на сайте Рескомлеса есть только таблица-прайс на некоторые такие объекты (Список платных услуг).
Но полностью отсутствует описание порядка посещения, наличия предупредительных плакатов о границе
платной зоны посещения, обходных бесплатных маршрутов...
cam+
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 25.01.2011, 04:13

Номер сообщения:#10  Сообщение Юрий Иванович » 19.04.2011, 01:13

Ну если учитывать, что в Крыму самозахвачено 1300 га. земли (по данным Росбалт, 18/01/2011), и собственно несмотря на принимаемые Законы, никого так и не привлекли, то почему бы беспределу по переделу не продолжаться, принимая всё разные формы. :lol: :?:
Юрий Иванович
 
Сообщения: 30
Изображения: 1
Зарегистрирован: 04.04.2011, 21:47

След.

Вернуться в Рескомлес АР Крым

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron